FŐOLDAL
KÜLDETÉSÜNK SZOLGÁLTATÁSAINK HASZNOS LINKEK KAPCSOLAT ÁLLÁS

A véredben van a Külkereskedelem?
Új kihívásokra és változatos munkára vágysz?

Dinamikusan növekvő vállalatunkhoz mielőbbi kezddéssel

Külkereskedelmi ügyintéző

munkatársat keresünk fiatalos, lendületes csapatba, rugalmas munkabeosztásban, részben home office-ban végezhető munkára.

Főbb feladatok, munkák:

  • az ügyfelek külkereskedelmi stratégiájának kialakításában való részvétel
  • szakmai tanácsadás partnerek részére
  • a külkereskedelemhez kapcsolódó szolgáltatáscsomag folyamatos bővítése, új és meglévő partnereknél történő bevezetése
    import/export rendelések bonyolítása
  • a rendelésekkel kapcsolatos napi szintű adminisztráció ellátása
  • külföldi és belföldi partnerekkel történő kapcsolattartás
  • külkereskedelmi folyamatok figyelemmel kísérése
  • gyártási folyamatok ellenőrzése
  • árajánlatok bekérése, elemzése
  • külkereskedelmi vezető munkájának segítése
  Az álláshoz tartozó elvárások:
  • elhivatottság a szakma iránt
  • nyitottság egy újfajta szemléletre
  • szakirányú, külkereskedelmi végzettség
  • 1-3 év tapasztalat külkereskedelmi ügyintéző munkakörben
  • legalább erős középfokú, aktív angol nyelvtudás, a külkereskedelmi szaknyelv ismerete
  • önálló, precíz munkavégzés mellett képesség a csapatban történő együttműködésre
  • kiváló kommunikációs képesség, jó szervezőkészség
  • dinamikus, pozitív személyiség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • ügyviteli rendszer(ek) ismerete
  • projekt szemlélet, jó time management
  Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • távol-keleti beszerzési tapasztalat
  • egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:
  • részben home office-ban végezhető munka
  • rugalmas munkabeosztás
  • kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • folyamatos fejlődési, továbbképzési lehetőség
  • emberközpontú, pozitív, nyitott szemléletű vezetés
  • versenyképes fizetés
  • laptop, mobiltelefon
  • hosszú távú alkalmazotti pozíció
  • a cég fejlődésével előrelépési lehetőség
  A munkavégzés helye:
  • Budaörs / Home office

Kezdés:

Azonnal

Ha a fentiek felkeltették az érdeklődésedet és szeretnél a csapatunk tagja lenni, küldd el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat, valamint angol nyelvű motivációs leveledet az
info@skytrade.hu email címre.

    Telefon
T: +36 20 772 0279
info@skytrade.hu